Dhr. Sweeney
De oorspronkelijke bouwtekeningen van het huis kwamen we tegen bij het inruimen van de kasten. Zo komen we ook achter de naam van het huis, die gebaseerd is op de achternaam van eerste eigenaar die het in 1996 heeft laten bouwen; de heer Sweeney.
Het huis blijkt ontworpen door Acton Johnson Ostry Architects Inc, tegenwoordig Acton Ostry Architects Inc. genaamd. Volgens de website een bureau dat in 1992 is opgericht en tegenwoordig in heel Canada zeer diverse en vooral grote projecten doet (grappig: ook projecten in de categorie ‘worship’).
Compleet perceelontwerp
Interessant om te zien is dat het architectenbureau op de situatietekening ook de inrichting van het perceel heeft uitgewerkt. Niet alleen de positie van de gebouwen is aangegeven, maar er is een compleet plan met boomsoorten, begroeiing en schuttingen gemaakt. Ook is de positie en uitvoering van het om het huis gelegen openbaar terrein uitgewerkt.
Blijkbaar koop je hier niet alleen het stuk grond waar je woning staat, maar ook het deel dat wij in Nederland als stoep en openbaar groen zouden zien. En ben je dan ook verantwoordelijk om dit deel van je perceel te voorzien van bestrating en begroeiing. En het onderhoud.